Obozy Piłkarskie PRO oraz Keepermania organizują wspólnie obozy dla piłkarzy i bramkarzy w tych samych lokalizacjach.

Letnie i zimowe obozy piłkarskie PRO partner Celtic Glasgow. Obozy piłkarskie w lato i zimę są skierowane do dzieci i młodzieży z małych i dużych klubów piłkarskich a także dopiero zaczynających swoją przygodę z piłką nożną.

Obóz piłkarski w lato lub zimę jest świetną szansą na poprawienie swoich umiejętności piłkarskich poprzez trening indywidualny z doświadczonymi trenerami. 

Letni lub zimowy obóz piłkarski jest szansą na zdobycie darmowego wylotu na obóz za granicą w Szkocji, najlepszy uczestnik letnich obozów piłkarskich otrzymuję taką nagrodę.

Organizowany przez nas obóz sportowy w lato lub zimę to świetne miejsce do nauki języka angielskiego poprzez udział  w dodatkowych zajęciach pozaboiskowych.  Nasz obóz sportowy w lato lub zimę to: piłka nożna, język angielski i wspaniałe doświadczenie.

%

Tylu uczestników deklaruje ponowny udział w obozie

Organizowany przez Nas obóz piłkarski dla dzieci i młodzieży jest doskonałym miejscem do rozwoju piłkarskiego i osobistego uczestników. 

Oferowana jest również kolonia piłkarska dla dzieci. Oferujemy także obóz piłkarski dochodzeniowy (bez zakwaterowania) 

Obóz piłkarski jest skierowany do uczestników w wieku od 7 do 21 lat niezależnie od umiejętności piłkarskich.  Podczas obozu dzielimy uczestników na grupy 6 osobowe ze względu na wiek, fizyczność i umiejętności piłkarskie.

Organizujemy obóz piłkarski w lato i zimę w Polsce i w Szkocji

Interesuje Cię obóz piłkarski, obóz sportowy a może kolonia piłkarska w lato lub zimę? Niezależnie od nazewnictwa dołącz do setek piłkarskich rodzin które nam zaufały – Obozy Piłkarskie PRO

Obozy Piłkarsko-Bramkarskie PRO | Obozy Piłkarskie PRO i Keepermania

OFERTA OBOZÓW PIŁKARSKICH PRO

OBOZY PIŁKARSKIE CELTIC GLASGOW 

Obozy sportowe piłka nożna partner Celtic Glasgow. Obecni są na obozach trenerzy Celtic Glasgow.
  • Obozy piłkarskie w Polsce w i Szkocji
  • Partner Akademii Celtic Glasgow
  • Obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży
  • Obóz piłkarski jest prowadzony przez trenerów Celtic lub Polskiego trenera Gerarda Juszczaka z Kadry Polski
  • Obozy sportowe w ferie zimowe / zima i lato
  • Indywidualny trening piłkarski z trenerami
  • Koordynatorem sportowym obozów jest Gerard Juszczak, który pracował w Kadrze Polski w sztabie Adama Nawałki
  • Obóz piłkarski w Polsce

Jesteśmy partnerem Celtic Glasgow
Organizujemy obozy piłkarskie w Polsce i w Szkocji, na podstawie systemu szkolenia Celtic Glasgow.

Dzięki temu partnerstwu trenerzy Celtic Glasgow uczestniczą w części obozów piłkarskich organizowanych w Polsce. Obecni trenerzy z Celtic Glasgow wraz z Trenerem-Koordynatorem Gerardem Juszczakiem, odpowiadają za szkolenie. Ponadto System Szkolenia Akademii jednego z największych klubów w Europie będzie wykorzystany podczas obozów piłkarskich w Polsce, a także w Szkocji na obiektach klubu Celtic Glasgow. Trenowanie według standardów tego utytułowanego klubu znacznie przyczyni się do rozwoju uczestników obozów piłkarskich i pomoże im wejść na wyższy poziom piłkarski. Uczestnicy obozów poznają program treningowy panujący w klubie z Wielkiej Brytanii. Dla wyróżnionych zawodników przygotowana jest oferta wyjazdów do Szkocji i trenowania z zespołami Celtic Glasgow.